"Mēs ticam [...], ka kalpošana cilvēcei ir pats labākais cilvēka dzīves mērķis."
/JCI kredo/
Aktuāli
Liepāja
Jūrmala
Latgale
Rīga
Cēsis

Partneri

Baltijas Suvenīri

SIA “Baltijas Suvenīri” nodarbojas ar kvalitatīvu suvenīru izveidi, ražošanu un vairumtirdzniecību Baltijas valstīs. Analizējot jaunākās modes tendences pasaules tūrisma tirgū, mūsu mērķis ir radīt aktuālus suvenīrus dinamiskam tūristam par demokrātiskām cenām.

www.baltijas-suveniri.lv

LIVE Riga

2009.gada 28.oktobrī, LR Uzņēmumu reģistrā reģistrēts nodibinājums "Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs" (RTAB), kura dibinātāji ir Rīgas dome, aviosabiedrība “airBaltic”, Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA) un Latvijas Tūrisma Aģentu asociācija (ALTA).

 

RTAB galvenais uzdevums ir tūrisma veicināšana un Rīgas tūrisma iespēju popularizēšana ārvalstīs, izmantojot pilsētas tūrisma zīmolu LIVE RĪGA. 

www.liveriga.com

SIA Livonia

Uzņēmums SIA “LIVONIA” nodarbojas ar bezalkoholisko un alkoholisko dzērienu ražošanu, kuru sortiments ir patiešām plašs un veidots tā, lai pēc iespējas labāk tiktu apmierinātas tik ļoti dažādās patērētāju vēlmes.

www.livonia.lv

SIA Lāči

Uzņēmuma maizes cepšanas meistari cep dabīgu un augstvērtīgu maizi un oriģinālus konditorejas izstrādājumus, turot godā, kopjot un attīstot gadsimtiem senās meistaru tradīcijas.

www.laci.lv

GEMOSS

Gemoss strādā 4 virzienos: riekstu un žāvētu augļu imports, maizes un konditorejas izejvielu tirdzniecība, bāru un restorānu aprīkojums, trauku noma, mājsaimniecības preču vairumtirdzniecība.

Gemoss no maza ģimenes uzņēmuma ar diviem darbiniekiem, divdesmit gadu laikā ir kļuvis par vienu no vadošajiem savās nozarēs ar vairāk nekā deviņdesmit strādājošajiem. Uzņēmuma veiksmes pamatā ir lielisks darbinieku kolektīvs, profesionāli izveidots sortiments un ilgstoša sadarbība ar klientiem.

www.gemoss.lv

SIA Vinnis

Sia Vinnis dibināts Cēsīs, 1997.gadā un savu darbību uzsāka kā 3 cilvēku komanda. Šobrīd tas ir vadošais medus fasēšanas uzņēmums Baltijā.

Poligrāfijas aģentūra

Prezentreklāmas un prezentmateriālu izgatavošanas partneris.

GIFTED

Prezentreklāmas un prezentmateriālu izgatavošanas partneris.

KAIJA

KAIJA's zīmols ir vecākā un pazīstamākā preču zīme Baltijas un NVS valstīs. Tā ir ne tikai stabila kvalitāte, bet arī nepārtraukti jaunumi zivju produkcijas ražošanā. Šis zīmols garantē patērētājam produkcijas visaugstāko kvalitāti par pieņemamu cenu. Šodien zem KAIJA's zīmola tiek piedāvāts visplašākais zivju konservu klāsts, kurš nemitīgi tiek papildināts ar jaunumiem.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) ir ekonomikas ministra pakļautībā esoša tiešās pārvaldes iestāde. LIAA pakalpojumu klāsts ir ļoti plašs – sākot ar informāciju par uzņēmējdarbības uzsākšanu, dažādām valsts atbalsta programmām un finansējuma piesaistes iespējām, un beidzot ar atbalstu uzņēmējiem, kas vēlas uzsākt eksportu un meklē sadarbības partnerus ārvalstīs.

Iedvesma

Iedvesma ir Dienas Mediju SATURISKĀ iniciatīva, kuras pamata ideja un mērķis ir IEDVESMOT ārpus laika, telpas, mērķgrupas, notikumiem un apstākļiem

Diena

Visvairāk lasītais nacionālais laikraksts. Iznāk 5 reizes nedēļā. Pirmdienās ar pielikumu Sporta Diena, trešdienās ar pielikumiem Mini Diena vai Skolas Diena, ceturtdienās ar izdevumu KDi(Kultūras Diena un Izklaide) un televīzijas programmu TV Diena, piektdienās ar pielikumuSenioru Diena un žurnālu Sestdiena

INDEED

SIA “INDEED” ir strauji augošs informācijas tehnoloģiju uzņēmums, kas sniedz atbalsta funkciju informācijas tehnoloģiju pakalpojumu jomā Baltijas valstīs esošajiem mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, piedāvājot tiem inovatīvus un radošus risinājumus ikdienas un nestandarta situācijās.

                                 www.indeed.pro 

Evolution Gaming

23.04.2015

Evolution Gaming ir starptautisks uzņēmums, kas tiek pārstāvēts Lielbritānijā, Itālijā, Maltā, Spānijā un Latvijā. Evolution Gaming ir pasaulē atzīts līderis savā nozarē – “live dealer” pakalpojumu sniegšanā.

www.evolutiongaming.com/

Tele2

23.04.2015

Tele2 Shared Service Center” ir Tele2 AB grupas uzņēmums. Tele2 nodrošina mobilos sakarus, datu pārraidi, fiksētos telekomunikāciju un interneta pakalpojumus vairāk nekā 16 miljoniem klientu 10 valstīs un ir šobrīd visstraujāk augošais mobilais operators Eiropā.

www.tele2.lv

Ernst & Young

23.04.2015

EY ir vadošais revīzijas, nodokļu, darījumu un konsultāciju pakalpojumu sniedzējs pasaulē. Uzņēmuma sniegtie vērtējumi un kvalitatīvie pakalpojumi vairo uzticību kapitāla tirgiem un ekonomikas attīstībai visā pasaulē.

www.ey.com

CABOT

23.04.2015

Cabot ir vadošais ķimikāliju un eksplotācijas materiālu ražotājs, ar vairāk ka 130 gadu pieredzi. Cabot izstrādājumus izmanto urbšanā, izolēšanā, filtru, gumijas un plastmasas ražošanā tādi uzņēmumi kā Michelin, Statoil Oil and Gas, Bridgestone, Pirelli, Heineken, u.c. 

http://www.cabotcorp.com

INTELLIGENT SYSTEMS

31.03.2015

SIA „Intelligent Systems” ir dibināta 2005. gadā un specializējas telemetrijas risinājumu izstrādē. Veicot savu darbību, uzņēmums fokusējās uz kvalitatīvu un ērtu risinājumu izstrādi klientu vajadzībām. Trīs gadu laikā ir izstrādāti, veiksmīgi ieviesti un uzturēti dažādi telemetrijas risinājumi Latvijas un starptautiskos uzņēmumos.

www.intelligentsystems.lv

SACCO SIA

SACCO ir viena no pirmajām augstas kvalitātes grāmatvedības pakalpojumu un nodokļu konsultāciju sniedzējām Latvijā, kas darbojas kopš 1996. gada janvāra. Mūsu grāmatveži ne tikai tehniski pēc normatīvajiem aktiem izpilda grāmatvedības prasības, bet arī parāda, iesaka un palīdz realizēt klientam labākos nodokļu un finanšu optimizācijas veidus. Mēs saviem klientiem piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu - sākot no uzņēmuma reģistrācijas, līdz pat nodokļu optimizācijai.

www.sacco.lv

TIMBERO

Koka māju celtniecības un ražošanas uzņēmums (ražojam un ceļam dzīvojamās mājas, dārza mājas, vasaras mājas, un cita veida koka konstrukcijas) dibināts 2005.gadā. Veiksmīgi darbojas Latvijas tirgū jau 9.gadus, nodrošinot klientiem augstas kvalitātes pakalpojumus, sākot no projektēšanas, ražošanas, celtniecības un beidzot ar pēcgarantijas perioda apkalpošanu.
www.timbero.lv

H2O6

RISEBA Arhitektūras un mediju centrs H2O 6 atrodas bijušajā ražotnes “Grīvas mēbeles” ēkā un ir lielākais mediju studiju centrs Baltijā. Šeit atrodas RISEBA Arhitektūras un audiovizuālās mediju mākslas fakultātes, telpas un aprīkojums kultūras un izglītības pasākumiem, kā arī biroju telpas. H2O 6 ir mūsdienīga, radoša vide arhitektūras un audiovizuālās mediju mākslas profesionāļiem.

www.h2o6.lv

RISEBA

RISEBA ir izaicinājums kreatīvi un radoši domājošiem cilvēkiem, kas ir spējīgi uzņemties atbildību. RISEBA augsti kvalificēts personāls ar moderno tehnoloģiju palīdzību veicinās radošas personības attīstību, lai tā būtu spējīga profesionāli veikt uzņēmējdarbību starptautiskā līmenī. Viņu studenti ir potenciālie darba devēji, kas sekmēs Latvijas un Eiropas ekonomisko izaugsmi. RISEBA absolventi - vadošie speciālisti visā Eiropā!

www.riseba.lv

rtu_karjeras_centrs_logo_mazs.jpg

RTU Karjeras centrs

RTU Karjeras centrs dibināts 2007. gada oktobrī, lai veicinātu sadarbību un komunikāciju starp augstskolu, studentiem, darba devējiem un RTU absolventiem, kā arī lai palīdzētu jauniešiem integrēties darba tirgū un veidot profesionālo karjeru.

www.karjera.rtu.lv

S-Print Baltic SIA

Inovatīvs, pastāvīgi augošs un profesionāls, pilna servisa drukas uzņēmums ar vairāk kā 10 gadu pieredzi reklāmas materiālu ražošanā Baltijā un Skandināvijā.

www.s-print.lv

Biedrība "Līdere"

Runājot Ezopa vārdiem: "Vienotībā un sadarbībā ir spēks!"

Līdere ir biedrība, kura apvieno Latvijas sievietes - uzņēmējas un profesionāles savā jomā. 

www.lidere.lv

Park Hotel Latgola

Viesnīca Park Hotel "Latgola"– tas ir mājas siltums, komforts un skaistākā Daugavpils ainava pašā pilsētas sirdī. Šī būs labākā vieta Jūsu atpūtai un biznesa darījumiem, jo šeit Jūs vienmēr jutīsieties īpaši un gaidīti!

   www.hotellatgola.lv

AIESEC Latvia

AIESEC Latvija un JCI Latvia, abas organizācijas darbojas uz līdzīgu vērtību pamata, ar kopīgiem mērķiem sabiedrības cilvēkkapitāla attīstībā. Latvija ir tikai tik stipra, cik stipra ir tās nākamā paaudze, un mēs ticam, ka sadarbojoties var sasniegt daudz augstākus rezultātus, gan palīdzot viens otram apmācībās, gan vienkārši daloties pieredzē, tādējādi aptverot daudz plašāku jauniešu grupu un sniedzot lielāku ieguldījumu jaunu cilvēku attīstībā.

Pulkveža Brieža iela 8-1, Rīga, LV-1010
Telefons : +371 22 555 353
E-pasts : jcilatvia@jci.lv