"Mēs ticam [...], ka kalpošana cilvēcei ir pats labākais cilvēka dzīves mērķis."
/JCI kredo/
Aktuāli
Liepāja
Jūrmala
Latgale
Rīga
Cēsis

JCI MB Riga

MB Rīga nodaļa darbojas kopš 1997.gada. 2017.gadā nodaļa svinēs 20.gadu jubileju!

MB Rīga nodaļa ir lielākā nodaļa Latvijā un apvieno vairāk kā 65 biedrus un 8 senatorus. Nodaļā darbojas gan uzņēmēji, gan dažādu nozaru profesionāļi, gan arī jauni un aktīvi cilvēki, kuri tikko ir uzsākuši savu karjeru.  Vidējais biedru vecums ir 28 gadi.

MB Rīga ir viena no aktīvākajām un ambiciozākajām nodaļām, tā kā tā ir saņēmusi vairākus JCI Latvia nacionālos un starptautiskos apbalvojumus, kā arī ik gadu veiksmīgi realizē vairākus dažāda veida projektus JCI Latvia līmenī radot pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā. MB Rīga ir vieta, kur attīstīt sevī līderības spējas realizējot jau uzsāktos projektus vai iniciējot pilnīgi jaunus. Mūsu biedri apvienojas, lai kopā padarītu pasauli labāku.

MB Rīga daži no aktuālajiem un realizētajiem projektiem:

 • 2015.gadā tika realizētsstarptautisks debašu konkurss “The Road to Istanbul” - projekts sniedza iespēju augstākās izglītības studentiem paaugstināt savas prasmes, uzlabojot gramatikas un komunikāciju spējas angļu valodā. Projekts saņēma apbalvojumu 2016.gadā JCI Eiropas konferencē Tamperē kā labākais projekts savā kategorijā, kā arī 2015.gadā projekta ietvaros debatēšanas komanda no Latvijas ieguva pirmo vietu JCI Eiropas Konferencē Stanbulā.
 • Kopš 2014.gada nodaļa organizēprojektu “Cīņa pret jauniešu bezdarbu “(Y)our future in Latvia” -profesionālās izaugsmes konference darba meklētājiem, Latvijas jauniešu nodarbinātības veicināšanai. Šis projekts tika starptautiski novērtēts un iekļauts 2015.gadā JCI ikgadējā atskaitē pasaules līmenī. Vairāk par projektu: https://yourfuturelatvia.wordpress.com.
 • No 2011.gada līdz 2016.gada jūnijam tika realizēts Latvijas studentu biznesa projektu konkurss “Radām novadam”. Projekta gaidā tika radītas un īstenotas jaunas biznesa idejas Latvijas novadu ekonomiskai attīstībai. Vairāk par projektu: www.radamnovadam.lv.
 • JCI Latvia Nacionālā prezidenta inaugurācijas karnevāls - tieši MB Rīga ir atbildīga par ikgadēju inaugurācijas organizēšanu. Latvijā šis pasākums tiek organizēts daudz plašākā un krāšņākā formātā kā citās valstīs, tāpēc tas ir kupli apmeklēts.
 • JCI Latvia Nacionālais kongress - MB Rīga ir vairākkārtēji organizējusi krāšņus un kvalitatīvus kongresus.
 • JCI Baltijas konference Liepājā pulcēja ne tikai lielu skaitu Latvijas JCI biedrus, senatorus un draugus, bet arī starptautiskos viesus.
 • Jauno uzņēmēju un līderu konference „Uzrāviens Rīgā” - MB Rīga vairākkārtēji ir organizējusi šo pasākumu, kurā apmeklētājus uzņēmējdarbības uzsākšanai iedvesmo dažādu nozaru veiksmīgi uzņēmēji un par finanšu piesaistes iespējām stāsta profesionāli eksperti.
 • Projekts „Ieelpa 2010” veselīga un videi draudzīga, ekoloģiska dzīvesveida veicināšanai.
 • Starptautiska uzņēmējdarbības konference un kontaktbirža mazajiem un vidējiem uzņēmējiem “BalticSpark” uzņēmējdarbības veicināšanai.
 • Līderības projekts „Go Beyond” jauniešu līderības un profesionalitātes celšana jaunu ideju radīšanai. Vairāk par projektu: www.gobeyond.lv.
 • Dažādi labdarības pasākumi - “Christmas Tree”, kā ietvaros tika piepildītas bērnu, kuru ģimenes zaudējušas dzīvesvietu, vēlmes par Ziemassvētku dāvanām; „Tree of Dreams”- tika sagādāts ziemas prieku inventārs Ērģemes bērnu nama „Saulīte” bērniem; “JCI Charity Calendar 2017” - ienākumi no pārdotajiem kalendāriem tiks novirzīti bērnu autisma ārstēšanai.

JCI Latvia apbalvojumi:

Labākā nodaļa Baltijā:

 2013. un 2014.gadā

 

Labākā nodaļa Latvijā:

 2008., 2009., 2010., 2012. un 2013.gadā

 

Labākais nodaļas prezidents:

 

2014.gadā - Guntra Briede

2013.gadā - Jekaterina Šime (Slavgorodska)

2010.gadā - Silva Dolmane

2009.gadā - Ivars Raciņš

 

Labākais biedrs:

 

 

 

 

 

Labākā amatpersona:

 

2016.gadā - Projekta "Cīņa pret jauniešu bezdarbu Latvijā

"Your Future in Latvia"" projekta vadītāja Inga Alondere

2012.gadā - JCI Latvia Nacionālā kongresa 2012 projekta

vadītāja Guntra Briede

 

 

2016.gadā - Nacionālā Attīstības Viceprezidente Inita Kindzule

 

 Veiksmīgākais biznesa attīstības projekts:

 

 

Veiksmīgākais starptautiskās sadarbības projekts:

2016.gadā - Projekts "Radām Novadam"

 

 

2016.gadā - Sadarbība ar JCI Tampere "Twinning is Winning"   

 

Labākais/veiksmīgākais sabiedriskais projekts:

2014. un 2016.gadā - Projekts “Cīņa pret jauniešu bezdarbu

“(Y)our future in Latvia””

 

Labākais individuālās/personīgās izaugsmes projekts:

2015.gadā - Projekts „The Road To Istanbul”

2012.gadā - Līderības projekts „Go Beyond”

 

Labākais projekts JCI Eiropas līmenī kategorijā „Personīgā izaugsme”:

2015.gadā - Projekts „The Road To Istanbul”

 

Labākais projekts JCI Eiropas līmenī

kategorijā sociālā korporatīvā atbildība, kas ieguvis apbalvojumu

„Best CSR Project by a local organization”:

2011.gadā - Projekts „Ieelpa 2010”

 

 

JCI Latvia MB Rīga nodaļa ir vieta, kur satikties un aktīvi darboties cilvēkiem, kas vēlas iegūt zināšanas un dot savu ieguldījumu sabiedrībai, organizācija nodrošina attīstības iespējas, kas iedvesmo jaunus cilvēkus radīt pozitīvas pārmaiņas. JCI biedri ir aktīvo cilvēku sabiedrības daļa. Vai vēlies būt par vienu no tiem?

JCI MB Rīga nodaļā vienmēr ir rosība, aktuāli projekti un pasākumi. Pašlaik tiek organizētas vairāku projektu darba grupas. Tu vienmēr atradīsi šajā nodaļā projektu, kas būs Tev sirdij tuvs.

Lai uzzinātu vairāk par MB Rīga nodaļu un tās realizētajiem projektiem, kā arī iepazītos ar JCI Rīga biedriem, lūgums sazināties ar MB Rīgas nodaļas prezidentu 2018 Andri Urbānu (e-pasts: andris.urbans@gmail.com).

Kontakti:

       

Andris Urbāns

Nodaļas prezidents 2018
Email: andris.urbans@gmail.com

Agnese Žagata

Atbildīgā viciprezidente 2018
Email:agnese.zagata@gmail.com

Sanita Ozola

Ārējo attiecību viceprezidente 2018
Email: anitta.ozola@gmail.com 

 

 
     

Rūta Kļava

Mantzine/ ģenerālsekretāre 2018
Email: ruta.klava@gmail.com


  

Igors Djačenko

Iepriekšējā gada prezidente

Email:igors.djacenko@gmail.com

Liene Neimane

Iekšējo attiecību viceprezidente 2018

Email: lienei.neimanei@gmail.com 

 

 

 

 

#jci #jcilatvia #jcimbriga #riga #yourfutureinlatvia #radamnovadam #bebetter

2013.gada "Uzrāviens 2013" laikā2013.gada "Uzrāviens" Rīgas komanda2014. gada Nacionālās prezidentes Iras Raciņas inaugurācijas masku balleDebašu konkursa "The Road to Istanbul" projekta komandaJauniešu NVOJCI MB Rīga nodaļa 2014. gada septembrīJCI Pasaules prezidenta Shine Bhaskaran vizīte Latvijā un tikšanās ar JCI biedriemJCI Pasaules prezidenta Shine Bhaskaran vizīte Latvijā un tikšanās ar JCI biedriemPasākums "Cīņa ar jauniešu bezdarbu" 2014. gadāProjekta "Baltic Spark" laikāProjekta "Baltic Spark" laikāProjekts "Ieelpa"Projekts "Ieelpa"Regulāri tiek rīkotas JCI MB Rīgas nodaļas sapulces. Pēc labi padarīta darba, esam pelnījuši kārtīgu izklaidi un atpūtu!Regulāri tiek rīkoti interesentu pasākumiTikšanās ar ASV vēstniecību
Pulkveža Brieža iela 8-1, Rīga, LV-1010
Telefons : +371 22 555 353
E-pasts : jcilatvia@jci.lv