"Mēs ticam [...], ka kalpošana cilvēcei ir pats labākais cilvēka dzīves mērķis."
/JCI kredo/
Aktuāli
Liepāja
Jūrmala
Latgale
Rīga
Cēsis

JCI Latgale

Latgales nodaļa dibināta 2013.gada 21.februārī.

Latgales nodaļa – tā ir saliedēta komanda, kur šobrīd ir apvienojušies 27 biedri, kas atbalsta viens otra iniciatīvas, kā arī nepaliek malā, kad citi JCI organizācijas biedri rīko pasākumus, konferences vai kongresus Latvijā un ārpus tās. Un tas vienmēr ir satikšanās prieks ar pozitīviem cilvēkiem!

JCI Latgale pulkā ir gan uzņēmēji (zemnieki, ražotāji, tirdzniecības pārstāvji, pakalpojumu sniedzēji), gan arī tie, kuri dziļi sirdī auklē ideju par savu biznesu un aktīvi piedalās apmācībās un pasākumos, kur var iegūt informāciju par uzņēmējdarbības uzsākšanu. Viņi pārstāv ne tikai Daugavpils un tā novada, bet apvieno sevī Latgales reģiona aktīvos cilvēkus.

Apvienojot idejas un prasmes, nodaļas biedri augstākajā līmenī organizē apmācības, konferences un citus pasākumus Latgalē un ārpus tās. 

Latgales nodaļas daži no aktuālajiem un realizētajiem projektiem:

  • No 2015.gada 29.jūlija līdz 2.augustam tika organizēta JCI Nordic Academy 2015, kas norisinājās Daugavpilī. Tā pulcēja 15 dalībniekus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Dānijas un Norvēģijas. Atsauksmes no dalībieku puses bija tikai tās pozitīvākās – gūta iedvesma, kontakti, idejas projektiem, ko īstenot savās organizācijās. Akadēmija tika atzīta arī par veiksmīgāko starptautiskās sadarbības projektu 2015. gadā.
  • 2015.gada 1.maijā tika īstenots projekts “JCI Latvia 100-gades ābeļdārzs”, kā ietvaros Rušonā tika iestādītas 100  ābeles organizācijas simtgadei par godu. Tas tika atzīts arī par labāko sabiedrisko projektu 2015.gadā. 2016.gada.maija sākumā nodaļa organizēja talku Rušonā, pulcinot biedrus, draugus un sadarbības partnerus aprūpēt ābeles pirms tās sāk plaucēt pumpurus.   
  • 2015.gada novembrī tika īstenots labdarības projekts “Prieks rada prieku”, kur 30 bērni un jaunieši vecumā no 5 līdz 14 gadiem no Daugavpils novada sociālā riska ģimenēm piedzīvoja svētku brīnumu. Pozitīvas emocijas tika gūtas, apmeklējot zinātkāres centru “Zili brīnumi”, bērnu klubu “ChuCha-ChaCha”, kur pēcpusdienā viņus gaidīja svētku pusdienas un diskotēka, kā arī sarūpētas dāvanas, ko klusībā viņi rakstīja vēstulēs vecītim.
  • Atbalstot sabiedriskās organizācijas “Dr.Klauns” akciju “Smiekli ārstē”, 2015.gada oktobrī Latgales nodaļas komanda izgāja ielās un aicināja Daugavpils pilsētas iedzīvotājus un ciemiņus nofotografēties ar sarkanajiem klauna deguniem. Fotogrāfijās pretim smaida simts cilvēku, ticot labajiem darbiem, domu spēkam un iespējam uzlabot mazāko slimnīcu apmeklētāju ikdienu!
  • 2014.gada septembrī nodaļa Daugavpilī organizēja JCI Latvia Nacionālo kongresu „Robežas iedvesmo”, kuru apmeklēja 123 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Īrijas. Dalībnieku atsauksmēs šis pasākums tika atzīts par vienu no labākajiem JCI Latvia pasākumiem.

Nodaļa pie sevis uzņēmusi JCI Latvia biedrus un ciemiņus no tuvākām un tālākām pasaules malām. 2014.gadā Daugavpilī viesojās 2014.gada JCI pasaules prezidents Šains Baškarans (Shine Bhaskaran). Vizītes ietvaros bija tikšanās ar JCI Latgale biedriem un interesentiem, diskusija ar esošajiem un topošajiem uzņēmējiem, kā arī tika parakstītas nodomu vienošanās ar Daugavpils pilsētas domi, Daugavpils Universitāti un RISEBA Daugavpils filiāli par savstarpēju sadarbību un informācijas apmaiņu, lai sekmētu uzņēmējdarbības un sociālās aktivitātes attīstību Latgalē.

 

 

Labākā nodaļa Baltijā:

2015.gadā

Labākā nodaļa Latvijā:

2014., 2015. un 2016.gadā

Labākais nodaļas prezidents:

2015. gadā - Ruta Priede

Labākais biedrs:

 

2014.gadā - Daina Kriviņa, kura organizācijā darbojas kopš 2007.gada un sniegusi ieguldījumu JCI Latgale nodaļas izveidošanā

Labākais sabiedriskais projekts:

2015.gadā - „JCI Latvia 100-gades ābeļdārzs”

Veiksmīgākais starptautiskās sadarbības projekts:

2015.gadā - „Nordic Academy 2015”

 

Kontakti:

       

Nodaļas prezidente 2018

Iveta Karabeška

E-mail: ivetik2006@gmail.com


 

Atbildīgais viceprezidents 2018

Jānis Priede

Email: sia.amoe@gmail.com

 

Iepriekšējā gada prezidents 2017
Dinārs Gorniks
Mantzinis 2018
Edgars Leikuss

Lai uzzinātu vairāk par Latgales nodaļu un tās realizētajiem projektiem, kā arī iepazītos ar JCI Latgale biedriem, lūgums sazināties ar Latgales nodaļas prezidenti 2018 Ivetu Karabešku (e-pasts: ivetik2006@gmail.com).

JCI Latgale aktivitātēm seko līdzi sociālā tīkla Facebook lapā šeit: https://www.facebook.com/JciLatgale/

 

#jci #jcilatvia #jcilatgale #daugavpils #bebetter

Pulkveža Brieža iela 8-1, Rīga, LV-1010
Telefons : +371 22 555 353
E-pasts : jcilatvia@jci.lv