"Mēs ticam [...], ka kalpošana cilvēcei ir pats labākais cilvēka dzīves mērķis."
/JCI kredo/
Aktuāli
Liepāja
Jūrmala
Latgale
Rīga
Cēsis

JCI Cēsis

Cēsu nodaļa ir dibināta 2015.gada 3.jūlijā un to apvieno 8 enerģijas pilni biedri, kuri tic, ka ar JCI kopīgi realizētajiem projektie, ir iespējams padarīt Cēsis un Cēsu rajonu par labāku vietu, kur veidot uzņēmējdarbību, dažadot sociālo dzīvi, veidot ģimeni un attīstīties. 

Nodaļas biedri ir industriālās šūšanas uzņēmuma “Artex Latvia” projektu vadītājs, estētikas kosmetoloģijas uzņēmuma “K.Salons” īpašniece, tekstila nozares uzņēmuma "Baltic accountancy solutions" struktūrvienības vadītājs, uzņēmuma “A.R.B.” valdes loceklis un citi.

Cēsu nodaļas nozīmīgākie projekti:

  • 2016.gadā tika realizēts projekts Cēsu uzņēmējdarbības veicināšanai un konkurētspējai "Cesis 810", kas tika atklāts, atzīmējot nodaļas dzimšanas dienu un Cēsu pilsētas 810 gadi.
  • 2015.gada oktobrī nodaļa ir veiksmīgi novadījusi savu pirmo projektu - Jauno uzņēmēju un līderu konferenci “Uzrāviens” ar tēmu – “Es veidoju zīmoju” jaunu uzņēmumu motivācijai un atbalstam, kas tika plaši apmeklēta. 
      

 

Lai uzzinātu vairāk par Cēsu nodaļu un tās realizētajiem projektiem, kā arī iepazītos ar JCI Cēsis biedriem, lūgums sazināties ar Cēsu nodaļas prezidentu 2018 Vitāliju Ribakovu (e-pasts: vitalijs.ribakovs@gmail.com).

 

#jci #jcilatvia #jcicesis #cesis #Cesis810 #bebetter

Pulkveža Brieža iela 8-1, Rīga, LV-1010
Telefons : +371 22 555 353
E-pasts : jcilatvia@jci.lv