"Mēs ticam [...], ka kalpošana cilvēcei ir pats labākais cilvēka dzīves mērķis."
/JCI kredo/
Aktuāli
Liepāja
Jūrmala
Latgale
Rīga
Cēsis

"JCI Latvia ābeļdārza talka" 01.05.2017, Rušonas muižā!

2015.gada 1.maijā JCI Latvia Rušonas muižas teritorijā izveidoja ābeļdārzu ar tajā 100 augošām ābelēm, par godu JCI 100 gadu jubilejai. Ābeļdārza stādīšanas talkā piedalījās aptuveni 50 biedri ar savām ģimenēm un draugiem. Turpmāk, katru gadu maijā JCI biedri pulcēsies Rušonas muižā uz talku. Kā arī turpmāk, katru gadu septembrī JCI biedri pulcēsies Rušonas muižā, lai novāktu ražu. JCI Latvia ābeļdārzs ir ilgtermiņa projekts, kas turpmāk kalpos kā biedru saliedēšanas, sadarbības un ilgtspējības simbols un veicinātājs. Dārzs vienmēr būs atvērts visiem JCI biedriem, gan esošajiem, gan bijušajiem.

2017.gadā talka tiek organizēta 1.maijā.

Lasīt vairāk »

"Iepazīsti JCI Ventspilī", 04.04.2017, Ventspilī!

Pozitīvi jaunumi! 2017.gada 4.aprīlī Ventspilī norisinājies pasākums par jaunas JCI Latvia nodaļas atvēršanu Ventspilī.
Tika aicināti visi interesenti vecumā no 18 līdz 40 gadiem, kuri vēlas uzzināt par starptautiskās jauno uzņēmēju un līderu organizācijas sniegtajām attīstības iespējām, realizēt nozīmīgus projektus un pasākumus Ventspilī un veidot mūsdienu Latviju par labāku un sociāli atbildīgu vidi!

Ja Jums ir kādi jautājumi par šo pasākumu vai esat ieinteresēts dalībai turpmākajos JCI Latvia pasākumos, lūgums sazināties ar JCI Latvija Atbildīgo Viceprezidenti 2017 Jekaterinu Šimi - Mob.: 28897699, E-pasts: jekaterina.sime@gmail.com.

Starptautiska lekcija "Komunikācijas un PR nozīme biznesā", 31.03.2017, Rīgā!

Ikviens interesents 31.martā tika aicināts uz starptautisku lekciju "Komunikācijas un PR nozīme biznesā" (angļu val. - "Importance of communication and PR in business", ko nodrošināja starptautiska līmeņa PR uz žurnālistikas eksperts - Patriks J.O'Briens (Patrick J.O'Brien). Lekcijas laikā viņš dalījās ar ieteikumiem un trikiem veiksmīgam PR un to kā uzlabot organizācijas veidolu, kā arī dalījās ar savu profesionālo pieredzi augstas klases biznesa žurnālistikā.

Lekcijas valoda: angļu

Lasīt vairāk »

"JCI Riga International nodaļas ikmēneša tematiskais vakars – Valdis Zatlers”, 27.03.2017, Rīgā!

27.martā JCI Riga International nodaļa organizēja ikmēneša tematisko vakaru. Šomēnes “Sarunas pie kafijas” Mr.Kalējs Café ar Latvijas Valsts prezidentu 2007-2011 Valdi Zatleru.

Ja Jums ir kādi jautājumi par šo tematisko vakaru vai vēlaties pievienoties kādā no nākošajiem, lūgums sazināties ar JCI Riga International prezidenti 2017 Ievu Lūkinu - Mob: 26333439, E-pasts: ieva@21.lv. Pieteikties var jau tagad!

"JCI Latvia Pavasara Akadēmija", 25.-26.03.2017, Cēsīs!

24.-26.martā norisinājies divu dienu apmācību pasākums "JCI Latvia Pavasara Akadēmija" ar ļoti intensīvu programmu, kas iekļāva praktiskas apmācības par dažādiem biedriem aktuāliem tematiem, JCI oficiālos kursus, JCI Latvia stratēģisko plānošanu, motivējošas prezentācijas, komandas saliedēšanas un citas personības izaugsmes un profesionālās kvalifikācijas celšanas aktivitātes.

Akadēmijas treneru vidū bija pārstāvēti gan vietējie, gan starptautiskie JCI un profesionāļu treneri.

Lasīt vairāk »

Starptautiskās meistarklases "Starptautiskā komunikācija" un "PR un mediji digitālajā laikmetā", 17.03.2017, Rīgā!

17.03.2017 ikvienam interesentam bija iespēja apmeklēt kādu no starptautiskajām meistarklasēm - “Starptautiskā komunikācija” (agļu val. - "International communication") un “Žurnālistika digitālajā laikmetā: Ja neviens par to nezina, nevienam tas nerūp” (angļu val. - "Journalism it the digital age: If nobody knows, nobody cares"), ko pasniedza harizmātiskā žurnāliste un mediju eksperte, kura ir apceļojusi vairāk par 100 pasaules valstis, bijusi ciešā kontaktā ar neskaitāmu valstu līderiem, 2013.gada Pasaules JCI prezidente - Kjiāra Lučia Milāni (Chiara Lucia Milani).

Apmācību valoda: angļu

 

Lasīt vairāk »

"Iepazīsties JCI Valmierā", 08.03.2017, Valmierā!

Pozitīvi jaunumi! 2017.gada 8.martā Valmierā norisinājies pasākums par jaunas JCI Latvia nodaļas atvēršanu Valmierā.
Tika aicināti visi interesenti vecumā no 18 līdz 40 gadiem, kuri vēlējās uzzināt par starptautiskās jauno uzņēmēju un līderu organizācijas sniegtajām attīstības iespējām, realizēt nozīmīgus projektus un pasākumus Valmierā un veidot mūsdienu Latviju par labāku un sociāli atbildīgu vidi! Paldies visiem, kuri atnāca!

Ja Jums ir kādi jautājumi vai esat ieinteresēts dalībai pasākumā, lūgums sazināties ar JCI Latvija Atbildīgo Viceprezidenti 2017 Jekaterinu Šimi - Mob.: 28897699, E-pasts: jekaterina.sime@gmail.com.

JCI Latvia svin Vispasaules NVO dienu, 27.02.2017!

28.februāris ir Vispasaules NVO diena, un tā ir ideāla diena, lai pastāstītu, kas ir JCI Latvia - starptautiska jauno uzņēmēju un līderu organizācija Latvijā, kas darbojas kopš 1993.gada un apvieno jaunus un aktīvus sabiedrības locekļus vecumā no 18 līdz 40 gadiem, lai trenētu sevī līdera un citas prasmes un radītu pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā! JCI Latvia lepojas ar realizētajiem projektiem un nodaļām un biedriem, kuri tos realizē! Daži no tiem:

  • Profesionālās izaugsmes konference darba meklētājiem “(Y)our future in Latvia” ar mērķi veicināt dialogu starp uzņēmumiem un darba meklētājiem, kā arī sekmēt spēcīgu un konkurētspējīgu profesionāļu skaita pieaugumu Latvijas darba tirgū. Organizē: JCI MB Rīga nodaļa
  • Latvijas studentu biznesa projektu konkurss “Radām novadam” ar mērķi radīt un īstenot jaunas biznesa idejas Latvijas novadu ekonomiskai attīstībai. Organizēja: JCI MB Rīga nodaļa
  • Jauno uzņēmēju un līderu konference “Uzrāviens” ar mērķi iedrošināt jaunus un uzņēmīgus cilvēkus uzsākt un attīstīt savu biznesu. Organizējušas: JCI Riga International, JCI Jelgava, JCI Liepāja, JCI MB RīgaJCI Cēsis nodaļas
  • Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigādei jauna tēla “inspektors Lapsēns Gunis” radīšana un uzdāvāšana ar mērķi veicināt bērnu zināšanas par ugunsdrošību. Organizē: JCI Liepāja
  • Piekrastes aizsardzības kampaņa un zaļā ekspedīcija “Mana jūra” ar mērķi uzsvērt ilgtspējīgas uzņēmējdarbības nozīmi nākotnes veidošanā, kā arī sniegt atbalstu jaunām biznesa idejām, iedvesmojot iedzīvotājus videi draudzīgam biznesam. Organizē: JCI Jūrmala nodaļa
  • Cieņas pret cilvēkiem un viņu darbiem, kas veido stipro, bagāto ķēdi, projekts "Cēsis 810. Lepnums" ar mērķi izcelt un parādīt Cēsu iedzīvotājiem un pilsētas viesiem aktīvos Cēsu novada uzņēmējus, iepazīstināt ar viņu darbiem un sasniegumiem. Organizēja: JCI Cēsis nodaļa
  • Starptautisks goda titula apbalvojums “TOYP” (Desmit jauni un izcili cilvēki) ar mērķi godināt izcilus, jaunus cilvēkus par pozitīvu pārmaiņu veikšanu sabiedrībā. Organizē: JCI Rīga nodaļa
  • Globālā miera iniciatīvas kampaņa “Miers ir pasaulē” ar mērķi mobilizēt jauniešus visā pasaulē, lai radītu izpratni un rīcību par mieru pasaulē. Organizēja: JCI Latgale nodaļa

Lasīt vairāk »

“JCI Riga International nodaļas ikmēneša atvērtais vakars - OVERLY”, 15.02.2017, Rīgā!

15.februārī norisinājusies  JCI Riga International nodaļas organizētā ikmēneša tematiskā tikšanās ar OVERLY par papildinātās realitātes attīstību Latvijā.

Ja Jums ir kādi jautājumi par šo tematisko vakaru vai vēlaties pievienoties kādā no nākošajiem, lūgums sazināties ar JCI Riga International prezidenti Ievu Lūkinu - Mob: 26333439, E-pasts: ieva@21.lv. Pieteikties var jau tagad!

"Kurzemes uzņēmēju forums 2017", 27.01.2017, Liepājā!

2017.gada 27.janvārī Liepājā norisinājies "Kurzemes uzņēmēju forums 2017", ko organizēja Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, Kurzemes Biznesa inkubators, finanšu institūcija Altum un JCI Latvia Liepājas nodaļa.


“Kurzemes Uzņēmēju forums 2017” ir uzņēmējdarbības vides atbalsta organizāciju Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Kurzemes Biznesa inkubatora un attīstības finanšu institūcijas Altum, kā arī JCI Latvia Liepājas nodaļas rīkots pasākums reģiona uzņēmējiem, kura mērķis ir pateikties biznesa pārstāvjiem par iepriekšējā gadā paveikto, sasniegto un ieguldīto, tādējādi veicinot valsts izaugsmi un Latvijas vārda nešanu pasaulē.

 

Lasīt vairāk »

RI26jan open eve_108-1.jpg

“JCI Riga International nodaļas ikmēneša atvērtais vakars - PURPURS”, 26.01.2017, Rīgā!

JCI Riga International nodaļas ikmēneša vizīte janvārī organizēta PURPURS "Dizaina papīrlietas" darbnīcā, tiekoties ar tās radošo direktori un JCI Latvia senatori Gintu Šmiti.

Ja Jums ir kādi jautājumi par šo tematisko vakaru vai vēlaties pievienoties kādā no nākošajiem, lūgums sazināties ar JCI Riga International prezidenti Ievu Lūkinu - Mob: 26333439, E-pasts: ieva@21.lv. Pieteikties var jau tagad!

"JCI Latvia Nacionālā akadēmija 2017", 21.-22.01.2017, Rīgā!

No 2017.gada 21. līdz 22.janvārim norisinājās divu dienu 2017.gada JCI Latvia Nacionālā akadēmija, kurā piedalījās ievēlētās 2017.gada Prezidija un nodaļu amatpersonas.

JCI Latvia 2017.gada vadība mācījās no augsta līmeņa JCI līdera Hans-Henrik Queseth no Dānijas, kurš ir bijis gan Dānijas JCI Nacionālais prezidents, gan ieņēmis vairākus nozīmīgus JCI starptautiskus amatus - 2011: International Executive Vice President for Europe, 2010: Special Assistant for Sponsorship for Europe, 2009: Growth and Development Committee Member for Europe, 2008: Executive Assistant to the President for Europe, 2007: International Vice President for Europe, gūstot nozīmīgu pieredzi organizācijas vadībā un procesos, un pat ir uzrunāts kļūt par JCI Pasaules prezidentu.

Kopīgi uzstādīti 2017.gada mērķi, komplektētas komandas! Šis būs lielisks JCI Latvia gads!

Starptautiskās apmācības "Veiksmīga projektu vadība" un "Satriecošs personīgais zīmols" 21.01.2017, Rīgā!

21.janvārī norisinājās starptautiska līmeņa apmācības par veiksmīgu projektu vadību, zīmolvedību, sponsoru piesaisti un iesaisti, mārketingu un PR, uz kuru tika aicināts ikviens biedrs un interesents! 

Apmācības vadīja Eiropas līmeņa treneri Horst Wenske, kurš ir JCI Eiropas viceprezidents 2017 un kuram ir profesionālā pieredze IT, konsultāciju un programmatūras attīstības uzņēmuma vadīšanā, un Taiwo Paul Meghom, kurš ir pirmais JCI Lagos prezidents ar profesionālo pieredzi dažādu nozaru biznesu vadībā.

Apmācību valoda: angļu

Lasīt vairāk »

"JCI Latvia Prezidenta Inaugurācija - Labdarības Masku Balle", 20.01.2017, Rīgā!

http://www.jci.lv/lat/par_mums/nodalas/?text_id=302017.gada 20.janvārī norisinājusies grandioza JCI Latvia sadarbībā ar Rīgas Riharda Vāgnera biedrību un Latvijas ekspremjerministru Māri Gaili organizētā LABDARĪBAS MASKU BALLE – 2017. GADA JCI LATVIA PREZIDENTA AUSEKĻA SARKANA INAUGURĀCIJU. Tā tika veltīta Rīgas Riharda Vāgnera Nama atdzimšanas veicināšanai.

 

Lasīt vairāk »

Pulkveža Brieža iela 8-1, Rīga, LV-1010
Telefons : +371 22 555 353
E-pasts : jcilatvia@jci.lv